Висоцька ЗОШ І ст.

Заснована у ХІХ ст. Тут навчалися разом діти і українців, і поляків.

1958 рік  - діти переведені на навчання у нове приміщення - будинок колишнього місцевого священика.

1992 рік. У селі 114 дітей шкільного віку. Початок будівництва нової початкової школи.

30 жовтня 1995 року - згідно затвердженого Статуту і відповідно до рішення Бродівської районної Ради № 362 має статус Загальноосвітньої школи І ступеня.

Висоцька загальноосвітня школа І ступеня є юридичною особою, має печатку, штамп, ідентифікаційний код, бланки зі своєю назвою, рахунки в установах банків.

Скорочена назва Висоцька ЗОШ І ст.

Засновник - Бродівська районна рада.

14 грудня 2015 року - за рішенням І сесії VІІ скликання Заболотцівської сільської ради Бродівського району Львівської області Висоцька загальноосвітня школа І ступеня передана у комунальну власність Заболотцівської сільської ради.